Ultrazvuková liposukcia

ultrazvukova liposukciaUltrazvuková liposukcia:

je najmodernejšia a najefektívnejšia procedúra na neinvazívne odbúranie tukových ložísk, ktorých je problém sa zbaviť bez ohľadu na to čí klient posilňuje vo fitness alebo drží diétu.  Naj-častejšími časťami tela sú mužské prsia, kolena, zadok , stehná , boky a hlavne brucho.

Dĺžka zákroku je v rozmedzí 15 až 60 minút, v závislosti od plochy a hrúbky tukovej vrstvy v danej oblasti. Samotný zákrok nevyžaduje anestéziu. Ultrazvuková liposukcia prináša okamžité a dlhodobé výsledky.

Väčšina klientov dosiahne 2 až 6 cm redukciu obvodu už po prvom sedení, pri ďalších sedeniach sa efekt znásobuje.

Čo sa deje s tukom?

Po rozrušení membrán tukových buniek sa tuk, vo forme tryglyceridov, uvoĺní do intersticiálneho obehu medzi bunkami. Tu sa ďalej metabolizuje na glycerol a voľne mastné kyseliny. Vo vode rozpustný glycerol je absorbovaný do obehového systému, kde sa využíva ako zdroj energie. Voľné mastné kyseliny sa dostávajú do pečene, ktorá ich spracuje ako bežné mastné kyseliny zo stravy.


Partneri

Sme aj na facebooku  stavebné prace  byzardo - obchod kde nakúpite čokoľvek

All Shop 4 You MOL-náradie predaj profi a hobby náradia UCaDS Servis It tvorba webstránok a eshopov Armpek - Armyshop - Predaj sortimentu s vojenským tovarom